Powrót

Jabłkowe Oskary rozdane!

Duze zdjecie

W piękny jesienny poranek 13 października w Zespole Szkół w Rudnie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczysty apel odbył się w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. Uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem pani Renaty Łukasiewicz, pani Moniki Grzesiak i pana Grzegorza Rączki przygotowali uroczystość dla wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w życiu naszej szkoły. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.

Panie Małgorzata Piskorska i Beata Struska przygotowały do akademii grupe przedszkolaków

Wystąpił także zespół taneczny "Flash Dance" pod opieką pani Doroty Jedut.

Po części oficjalnej odbyła się Szkolna Gala Jabłkowych Oskarów.

Każdy nauczyciel okazał się zwycięzcą w wyznaczonej mu kategorii.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i częstowali sie jabłkami.

Serdeczne życzenia naszym nauczycielom i pracownikom szkołyzłożyli przedstawiciele Rady Rodziców. Pani Małgorzata Michalak wyrecytowała piękny wiersz który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Chomicka która złożyła nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia oraz wręczyła nagrody dyrektora za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i administracyjno-gospodarczej.

Uroczystość zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy zarówno ze strony grona pedagogicznego jak i społeczności uczniowskiej. Każdy z przyjemnościa słuchał coraz to bardziej wyszukanych kategorii w Gali Jabłkowej oraz komentarza muzycznego do przyznanej nagrody.

Wiczorem w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rudnie została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji pracowników pracowników szkół i przedszkola z terenu całej gminy Michów. Mszę celebrował ks. proboszcz Wiesław Nowicki z udziałem nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół w Rudnie

Renata Łukasiewicz,
Monika Grzesiak
Grzegorz Rączka